Benzinli Beton Vibratörü

BENZİNLİ VİBRATÖRLER
En zor talepleri ve iş yeri koşullarını karşılamak üzere tasarlanan beton vibratörleri Yüksek titreşim gücü, Uzun çalışma ömrü, Aşınmaya dirençli, Minimum bakım gereği ile son derece kaliteli bir üründür. Beton Vibratörleri benzinli ve elektrikli modelleri ile satışa sunulmuştur. Beton Vibratörlerinde 3 - 4 – 6 metre uzunluğunda hortum 32 – 45 – 60 mm çapında şişe kullanılmaktadır. Müşteri isteğine göre 8 metre uzunluğunda da beton vibratör hortumu üretilmektedir.
Etkin bir yerleştirme ve yüksek durabilite için vibratör mutlaka kullanılmalı,
Gerekli iş gücü ve ekipman ( özellikle vibratör ) hazır bulunmalıdır.
Dökülen beton tabakaları, vibratörün etkili bir sıkıştırma yapabileceği kalınlıkta olmalı.
Vibratör kullanılamayacak durumlarda, üreticiye bilgi verilip, yüksek akışkanlığa sahip betonlar kullanılmalıdır.
Taze Betonda Vibratör Kullanmanın Faydaları:Yüksek basınç dayanımı, Daha uzun ömürlü beton, Demir donatı ile yüksek aderans,Yüzey düzgünlüğü ve dış etkilere dayanıklı beton.
Beton vibratörlerini uzun süreli kullanmak için dikkat edilmesi gereken hususlar vardır, bunlardan birisi hortum kullanım sırasında gereğinden fazla bükülüp kıvrılmamasıdır. Bu durum beton vibratörünün hortum kısmının kopup yada yaralanmasına neden olur.Eğer benzin motorlu beton vibratörü kullanıyor iseniz motorun yağ kontrolleri yapıp yağsız çalıştırmamanız gerekir. Elektrik motorlu bir beton vibratörü kullanıyor iseniz motor kısmına su ve benzeri şeylerin girmesini engellemeli ve elektrik akımının doğru olduğundan emin olmalısınız , elektrik akımında hata olması halinde hem sizlere emde kullanmakta olduğunuz beton vibratörü , betoniyer , yerden kumandalı gırgır v.b. gibi elektrik ile çalışan malzemelere zarar verebilir.

 

Teknik Bilgiler

BENZİNLİ

Motor Gücü

4 - 5.5 Hp

Devir Sayısı

-

Çalıştırma

-

Hortum Uzunluğu

3 m - 4 m - 6 m

Hortum şişe Çapı

Ø 32 - Ø 45 - Ø 60 mm

 

   
 

 

  • © 2015 mutomakina.com.tr | Tüm Hakları Saklıdır. MakineMarket
    İnternet sitesimizde yayınlanan yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Ena Grup Reklam