HAKKIMIZDA

2005 yılında Murat Topcu tarafından kurulan MUTO MAKİNA, kurucusunun sektör içerisinde ki varlığı ve tecrübeleri ile Hafif İnşaat Makineleri’ nin satış pazarlaması ile başlayıp 2007 yılında üretime ve başlamıştır. Hızla sektörün nabzını tutarak rakip anlayışını ekip anlayışına çevirerek sektörün açıklarını kombine ürün ve sektör de var olan ürünlerin kendi bünyesinde satış ve tedarik ağını oluşturmak hedefi ile yolunda ilerlemeye devam ederken en iyi kalite ,en uzun kullanım, uygun fiyat, çeşitlilik ilkeleri kadar müşteri ilişkilerinin de rotasına yön vermesi ile Makine yedek parça açığını tamamlayıcı bir firma olarak faaliyet göstermiştir.

Kurulduğumuz günden bugüne Türkiye’de her il ve her projede var olmayı ilke ve müşteri memnuniyetini prensip edinerek piyasa da haklı bir yer edindiğimiz gibi yurtdışında da hızla müşteri ağını genişleterek makine ve ekipmanlarını tüm dünya inşaatlarda kullanılmış ve kullanılmaktadır.

MUTO MAKİNA ürünlerinin kalitesine ,verimine, performansına göre makul fiyatlı, kullanıcı odaklı, piyasadaki en optimum kalite ekipmanı üretmekte ve tedarik etmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı bayileri ve tedarikçileri aracılığı ile tüm dünyada onlarca ülkeye binlerce inşaata ulaştırmaktadır.

MUTO MAKİNA Türkiye ve dünya vizyonunun şartları ve inşaat proje için alanların da ki tecrübe ve uygulamalara sahip ortaklıkları sayesinde 3 ana bölüm olarak pazarlama, yönetim ve üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. İnşaat sektörün de dönemsel projelerde planlama, tasarım uygulama ve tedarik ağını ve çeşitli ürün gamlarını da bünyesinde bulundurmasının yanı sıra Tüm dünyada bir çok hatırı sayılır projede varlığını ispatlamıştır.
MUTO MAKİNA her yıl ürün portföyündeki inşaat makineleri ve ekipmanlarını, inşaat projeleri ve inşaat malzeme ve uygulamları ile kapasitesini artırarak devam ettirmektedir.

MUTO MAKİNA kendi sektörü ve üreticileri arasında Türkiye’deki vizyonunu ve portföyünü en hızlı güncelleyebilme yetisine sahip olduğu gibi şartlar içinde müşterilerinin memnuniyetinin pazara uyum sağlayarak ön planda tutması ile bugüne kadar sizlere gururla hizmet etmeye devam etmiştir.