Betonyer 250Lt.

 

Günümüz inşaat dünyasında 250 Lt lik  betoniyerler inşaat alanında çok büyük işlere imza atmıştır.Betoniyerler beton, alçı ve mozaik gibi bütün karışımların uygulanmasını sağlamaktadır. Elektrikli, benzinli ve dizel seçenekleri vardır. 250 Lt. betoniyerler kullanım kolaylığı , dayanıklılığı ve yüksek kapasiteli verimiyle inşaat ustalarının ve müteahhit uzun süredir  vazgeçemediği inşaat makineleri arasına girmiştir. Betoniyerlerimiz üç farklı modelde üretilmektedir.  350 Lt kepçeli betoniyer  250 lt betoniyer ve son olarak 125 lt mini betoniyer olarak ayrılmıştır.350 Lt betoniyerin ortalama saateki verimi 10-12 m3/s  250 Lt betoniyerin 5-6 m3/s ve 125 Lt betoniyerin ise 2-3 m3/s olarak belirlenmiştir.
Zamanla İnsanların  hayatlarını kolaylaştırmak için işlerinde kullanmak üzere bazı makinelere ihtiyaç duymuşlardır.Bu makineler her sektörde olduğu gibi inşaat sektöründe de vazgeçilemez hale gelmiştir.Bu makineler kullananın en güzel çırağı kalfası ustası olmuştur,bu makinelerden biriside inşaatın en önemli makinelerinden birisi betoniyerdir. Betoniyer siz bir inşaat düşünülemez,betoniyer yaptığı işe göre fiyatıyla kıyaslanamaz bir makinedir.Betoniyer ile klasik kara sıva,iç sıva dış sıva,şap,yalıtım,yer kaplama,yapıştırıcı,tamir-takviye harcı birleştirici sıvalar,duvar örme harçları,dolgu ve bağlantı harçları vb. işlerde en hızlı ve en ekonomik şekilde yapma imkanı sunmaktadır.Betoniyer kullanıldığı alanlara göre çeşitli sınıflara ayrılmıştır.Betoniyer işin büyüklüğüne göre her işe ideal olarak üretilmektedir.

 

  • © 2015 mutomakina.com.tr | Tüm Hakları Saklıdır. MakineMarket
    İnternet sitesimizde yayınlanan yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Ena Grup Reklam