Hakkımızda

Muto Makina olarak 10 yıllık bilgi birikimiyle faaliyet alanında perdah makinaları, alçı ve hazır sıva makinaları, blon enjeksiyon makinaları, inşaat sektörüne uygun makinalar üretimi amaçlı 2005 yılında kurulmuştur.

 

Sektörde yakaladığımız istikrarlı varlığımız inşaat projelerinde yer almamız gerekliliğini bize göstermiştir.

 

Muto İnşaat olarak İnşaat sektöründe bir çok faaliyet alanında sıradışı Türkiye ve yurt dışında projelerde imzası olan kurumsal kararlılık ve koordinasyon tecrübesine sahip Şebnem Kadı ortaklığını bünyemize katarak tasarım gücü yüksek pratik aynı zamanda dinamik mimari ve iç mimari, tasarım, projelendirme, planlama, ürün tedariği,uygulama kontrolörlüğü ve danışmanlık servislerini, yerel ve uluslararası projelerde başarı ile yürütebilecek bir ekip kurmayı başardık.

 

Muto İnşaat; Proje, tasarım, planlama ve uygulama çalışmalarının her aşamasında tanımlanan talepleri kısa bir sürede çözümleyen kurumsal bir tabanda çözüm ortaklıkları ile hizmet veren bir ekiptir.

 

İyi bir iş teslimi için, doğru planlama, bütçelendirme, zamanlaması doğru ve hızlı bir şekilde yapılmış iş programı, bir proje için olmazsa olmaz unsurlardandır. Tasarım, uygulama projeleri, kalite kontrol safhalarında proje başlangıcından sonuna kadar olan süreçte verimli bir çalışma düzeni yapısındadır.

 

Muto İnşaat'ın çalışma gösterdiği alanlar; ticari yapılar, eğitim ve kültür yapıları, resmi kurumlar, residence-konut projeleri, spor yapıları, hastane, otel binaları, ofis ve ulaşım projeleri,yol yapım çalışmalırı,saha beton uygulamaları bulunmaktadır.

 

Tasarımın; düşünüp, çalıştıkça olgunlaşan, sürekliliği olan ciddi bir süreç olduğu gerçeğinden yola çıkarak kişisel ve geçici tatminler sağlayan kolay çözümlere, moda biçimlere kapılmadan, zamana dayanıklı, dingin bir mimariye ulaşabilmek ve müşteri memnuniyeti başlıca amacımızdır.


 

 

 

 

 

  • © 2015 mutomakina.com.tr | Tüm Hakları Saklıdır. MakineMarket
    İnternet sitesimizde yayınlanan yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Ena Grup Reklam